Ką norite apie mus sužinoti?

Sveikiname Partex Įmonės istorija Savininkas CSR

Šeimos verslo valdymas atneša man džiaugsmą, pasididžiavimą ir įprasminimą. Su mūsų centru Gullspång, Švedijoje, siekiame būti tarptautiniu žaidėju, investuojančiu į naujas rinkas ir klientus. Siekiame priimti ilgalaikį požiūrį ir perduotį sveiką verslą ateities kartoms.

Aš noriu būti vertinama, kaip atsakinga ir atsidavusi savininkė, kuri siekia tvaraus augimo ir gerovės Partex įmonių grupei ir jos personalui. Mūsų veiklą apibrėžia aukšta kokybė ir profesionalumas.

Partex savininkė Sophie Lööf

Verslo socialinė atsakomybė

Partex Marking Systems verslo modelis reiškia, kad norime būti tarp savo teikėjų, klientų ir rinkų. Prisiimame socialinę atsakomybę ir prisidedame prie nuolatinės visuomenės, kurioje gyvename ir dirbame, plėtros. To dėka, geriau galime numatyti ir išnaudoti greitai besikeičiančius visuomenės lūkesčius ir santykius, plėtoti naujų rinkų vystymąsi ir sukurti sąlygas vystymuisi.

FONDAS LÖÖF

Fondas Lööf Foundation stengiasi skatinti vaikų ir jaunimo globą bei švietimą, taip pat susikaupti aplinkos apsaugos ir socialinės apsaugos veiksmams. Lööf Fondą valdo ir jį atstovauja valdyba turinti būstinę Gullspång mieste Švedijoje.

Sužinok daugiau

Norint užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, naudojame cookies failus (slapukus). Jeigu pasiliekate svetainėje, tai reiškia, kad sutinkate su jų išsaugojimu arba panaudojimu. Sužinok daugiau

Sutinku